קידום האתר בדרכים נכונות

קדם את אתר האינטרנט שלך בדרכים הנכונות

בעוד רוב הקישורים לאתר שלך יושגו באופן הדרגתי, בשעה שאנשים יגלו את התוכן שלך דרך חיפוש או בדרכים אחרות ויקשרו אליו, Google מבינה כי ברצונך להציג בפני אחרים את התוכן שבו השקעת עבודה רבה. קידום אפקטיבי של התוכן החדש שלך יוביל לגילוי מהיר יותר על-ידי אנשים המתעניינים באותו הנושא. כמו רוב הנקודות שבהן דנו במסמך זה, יישום קיצוני של המלצות אלה עלול להפשיע לרעה על המוניטין של האתר שלך.

שיטות עבודה טובות לקידום אתר האינטרנט שלך

בלוג בנושא תוכן או שירותים חדשים – הצבת בלוג באתר שלך, המודיעה לבסיסי המבקרים כי הוספת משהו חדש היא דרך מצוינת להפיץ את הידיעה על תוכן או שירותים חדשים. מנהלי אתרים אחרים העוקבים אחר האתר שלך או הזנות RSS עשויים גם הם להפיץ את הידיעה.

בלוג לקידום תכנים באתר

 אל תשכח את האפשרות של קידום לא מקוון – השקעת מאמצים בקידום לא מקוון של החברה או האתר שלך יכולים להיות משתלמים גם כן. לדוגמה, אם יש לך אתר של עסק, ודא כי ה – URL שלו מצוין על כרטיסי הביקור, ניירות המכתבים, הפוסטרים שלך וכו’. באפשרותך גם לשלוח ידיעונים תקופתיים ללקוחות בדואר, כדי לעדכן אותם על פרסום תוכן חדש באתר האינטרנט של החברה.

 

הכר אתרי מדיה חברתית – אתרים המבוססים על אינטראקציה ושיתוף בין משתמשים סייעו רבות לקשר בין קבוצות אנשים בעלי עניין לתוכן רלוונטי.
הימנע מ:
 ניסיון לקדם כל פיסת תוכן קטנה חדשה שאתה יוצר; התמקד בפרטים גדולים ומעניינים.
 קשירת האתר שלך לתחבולות שבהן התוכן שלך מקודם באופן מלאכותי לראש השירותים שלהן.

 

רשתות חברתיות לפרסום האתר

 

הוסף את העסק שלך למרכז העסקים המקומיים של Google – אם אתה מנהל עסק מקומי, הוספת פרטיו ל-מרכז העסקים המקומיים של Google תעזור לך להגיע ללקוחות ב – Maps Google ובחיפוש באינטרנט. במרכז העזרה של Webmaster תמצא עצות נוספות לקידום העסק המקומי שלך.

 

נסה להגיע לאנשי הקהילה הקשורה לאתר שלך – סביר להניח כי ישנם מספר אתרים העוסקים בנושאים דומים לשלך. פתיחת התקשורת עם אתרים אלה בדרך כלל יכולה רק להועיל. נושאים חמים בנישה שלך עשויים לעורר רעיונות נוספים לתוכן או לאפשר בנייה של משאב קהילתי מועיל.
הימנע מ:
 שליחת בקשות לקישורים לכל האתרים הקשורים לתחום הנושא שלך , פעולה העלולה להתפרש כספאם.
 רכישת קישורים מאתר אחר במטרה לקבל PageRank במקום תעבורה.

 

המאמר פורסם במקור בתאריך 13.11.09 על ידי Google וכל הזכויות שמורות להם.