קורס קידום אתרים

בין אם אתם רוצים לקדם את האתר של עצמכם, או שאתם רוצים לעבוד בתור מקדמי אתרים, קורס קידום אתרים זאת הדרך הנכונה והטובה ביותר ללמוד את הידע הנדרש. ככל שהזמן עובר, כך יותר ויותר קורסים נפתחים. גם הביקוש לקורסים הללו הולך וגדל. לא משנה כמה חברות קידום ופרילנסרים יש בישראל, תמיד תהיה עבודה ולכן אין לכם ממה לחשוש מכניסה לשוק מוצף. להלן כמה דברים שחשוב לדעת על קורס קידום אתרים.

מדוע חשוב לקחת קורס קידום אתרים

לא מעט בעלי עסקים, אשר מקדמים את האתר שלהם בעצמם, קוראים חומר בסיסי פה ושם ולפעמים זה מסתבר בחומר לא מעודכן. במקרים רבים הם עושים מה שהם חושבים שיעזור מבלי לדעת, שבעצם במקרה הטוב, הם מבצעים עבודה חסרת תועלת, ובמקרה הרע עושים נזק לאתר. קורס קידום אתרים עוזר לבעלי עסקים לקבל חומר עדכני כמו גם נותן להם את הידע כיצד לעשות זאת נכון. בקורס כזה לומדים גם אחד מהטעויות של השני וגם על טעויות וקונספציות שגויות לקידום האתר. קורס איכותי יכיל מחקרי מקרה ודוגמאות לטובה ולרעה כיצד קודמו פרויקטים שונים ומה היו ההשלכות.

קידום אתרים בגוגל

איך בוחרים קורס SEO?

כאמור, ישנם לא מעט קורסים ברחבי הארץ ובכל זאת צריך לדעת כיצד לבחור נכון. להן כמה קריטריונים חשובים.

  1. קורס שמתמקד נטו בקידום אתרים – קורס כללי בשיווק באינטרנט לא יספק לכם ידע מקיף ב SEO. “תפסת מרובה- לא תפסת”. לכן חשוב לבחור קורס שמתמקד אף ורק בקידום אתרים. זה טוב ונחמד שיש בו כמה שעות העשרה העוסקות בפייסבוק, קידום ממומן וורדפרס, אבל חשוב לוודא שרובו המוחלט עוסק אך ורק בקידום אתרים. בהמשך תמיד אפשר לקחת קורסים ממוקדים בנושאים אחרים. זה יהיה הרבה יותר יעיל ומשתלם.

 

  1. לוודא שמדובר במרצה איכותי – כאשר אתם מבררים על אודות איכות המוסד בו נערך קורס קידום אתרים, חשוב מאוד לבדוק מי המרצה. יש לוודא שהוא לא רק מרצה מנוסה אל שהוא גם מקדם אתרים פעיל בעצמו. מי שלא עוסק באופן פעיל בקידום אתרים, סביר להניח שלא יהיה מודע לשינויים המתרחשים לא מעט בתחום. לכן, במקרה הזה, לא רק הניסיון חשוב, אלא גם היות המרצה מקדם אתרים פעיל בעצמו.

 

  1. השוואת סילבוס – תמיד חשוב לבדוק את הסילבוסים של הקורסים על מנת לוודא שמדובר בשיעורים המספקים ידע מעמיק. במקרה ואתם מתלבטים בין 2 קורסים, כך תוכלו לדעת האם יש הבדלים משמעותיים ביניהם. יתכן ויהיה פער של אלפי שקלים בין קורס לקורס. כדאי לבדוק אם הפער הזה מוצדק, בין היתר דרך הסילבוסים. כמו, יש לבדוק את כמות השעות הנלמדות בכל קורס.

קידום אתרים SEO

  1. תרגול – קורס כזה מורכב ברובו מתיאוריה אבל יחד עם זאת, חשוב מאוד לוודא שנעשה בו תרגול. כדאי לוודא שאתם מקבלים אתר לתרגל עליו את החומר הנלמד. אפשר גם לתרגל על האתר שלכם, העיקר שהקורס יהיה מורכב מפרקטיקה ולא רק מתיאוריה.

 

  1. עזרה במציאת עבודה – במקרה ואתם לומדים על מנת למצוא עבודה בתור מקדם אתרים, חשוב לבדוק שהמרצה או המוסד עצמו יסייעו לכם במציאת עבודה. למקדמי אתרים מנוסים ישנם קשרים עם חברות קידום וחברות שיווק באינטרנט כך שבמקרים רבים יש ביכולתם לסייע לכם למצוא עבודה.

 

  1. לימוד בקבוצות קטנות – יחס אישי ממרצה הינו חשוב מאוד. לכן יש לוודא שמדובר בקבוצות קטנות בין 5-20 איש ולא בקורס מסיבי שבו למרצה אין זמן להקדיש לאף אחד. חשוב לוודא שיש לכם אופציה לדבר עם המרצה במייל או בטלפון מחוץ לשעות הלימודים.

 

אמרתם קורס קידום אתרים – אמרתם קורס במכללת Best-SEO. להרשמה חייגו:
03-9763333