מעבר בטוח למקדם אתרים חדש

לפעמים מעבר למקדם אתרים חדש, בתקווה שמיקומי האתר ישתפרו והעבודה תהיה איכותית יותר, לא תמיד תשיג את המטרה שלה. לפעמים ההפך יהיה הנכון. במקום עליה תהיה צניחה משמעותית וכדי שזה לא יקרה לכם, אל תתחילו לקדם את האתר שלכם מבלי שיצרתם לעצמכם רשת ביטחון ממנה תוכלו להמשיך את העבודה למקדם אתרים אחר, כאילו לא קרה דבר. להלן כמה טיפים מועילים בנושא.

  1. הימנעו מחתימת חוזה שנתי או חצי שנתי – לא אחת בעלי עסקים מצאו את עצמם מקבלים שירות שלא תאם את הציפיות שלהם, וכתוצאה מכך שהיו חתומים על חוזה שנתי או חצי שנתי, נאלצו לקחת מקדם נוסף במקביל שאכן הביא להם תוצאות ועשה עבודה כמו שצריך. אם אתם לא רוצים לעבוד עם כמה מקדמי אתרים במקביל ולשלם על כך כפול – תמצאו חברת קידום או מקדם שלא מגבילים אתכם לחוזה מלבד לסיים חודש קידומי.

כדאי לדעת: כאשר שני מקדמים עובדים על האתר, זה עלול ואפילו כמעט ודאי שייווצרו התנגשויות. לכן בעלי אתרים פשוט מוצאים את עצמם משלמים כסף על העבודה ולשני משלמים אבל מבקשים ממנו שלא יעשה שום דבר.  מצב עצוב – אבל קורה לא אחת כי 2 מקדמים על אתר אחד – יכולים ליצור יותר נזק מאשר תועלת.

  1. התחייבות להשארת קישורים – אחד הדברים שהכי מעצבנים לקוחות הוא מצב בו חברת קידום מורידה את הקישורים ללקוחות שעזבו. לא, לא מדובר על סכסוך כספי או הפרת חוזה. מדובר בסיום החוזה ואי הרצון להמשיך ובכל זאת מקדמים וחברות מסוימות מסירות את הקישורים שהלקוח שילם עליהם. את הכסף הן לא מחזירות. הכניסו סעיף בחוזה שמחייב את המקדם להשאיר את הקישורים לאחר העזיבה. בקשור כל חודש לקבל דו”ח קישורים נכנסים ותעקבו שהם תמיד באוויר במיוחד לאחר שעברתם למקדם אחר. החברה או איש ה SEO לא מוכנים לשלב סעיף כזה בחוזה – זה סימן שעדיף לכם לחפש מישהו אחר.

קידום אתרים שנפתחים בדפדפנים שונים

  1. הרשאה ולא גישה לחשבון גוגל שלכם – לעולם אל תתנו לאף גורם מלבדכם גישה לחשבון הגוגל שלכם. הכוונה היא לכלי מנהל האתרים, גוגל אנליטיקס גוגל מי ביזנס ועוד. לא משנה עם איכותי המוניטין של אותה חברת קידום אתרים הוא טוב מאוד –  אל תיקחו סיכון. תנו להם הרשאות מלאות בלבד ולא גישה. כך תוכלו לנטרל את הגישה שלהם רגע לפני או רגע אחרי שאתם מודיעים על כך שלא תמשיכו להשתמש בשירות שלהם. לא אחת, נוכלים פשוט פגעו באתר של הלקוח דרך כלי מנהל האתרים כנקמה. אותו הדבר תקף גם לנושא האחסון והגישה לאתר –  הרשאות בלבד!

 

  1. תבקשו מהמקדם החדש לבדוק את האתר – תבדקו את מצב האתר בעזרת המקדם החדש על מנת לוודא שלא יורד תוכן ממנו שהמקדם הקודם העלה ושהוא לא עושה נזקים. באתרי וורדפרס, בקליק או 2 אפשר להסיר עמון עמודי תוכן. קחו בחשבון שאם המקדם החדש יסיר קישורים שנבנו לאתר שלכם, אז עלול להיווצר מצב של ירידה במיקומים במיוחד כאשר מדובר בקישורים איכותיים. לכן כדאי לבדוק את פרופיל הקישורים הנכנסים לאתר שלכם.

חשוב להבין: אם אתם חוששים מכל שיעבדו עליכם או שלא תקבלו עבודה טובה, לאחר תהליך תיאום הציפיות יש להקפיד על כך שתקבלו דו”ח עבודה שקוף של כל פעולה שנעשתה לטובת קידום האתר. כך תדעו בדיוק מה נעשה לטובת הקידום. כך המקדם החדש שלכם ידע יותר טוב מה צריך לעשות, מה לשמר, ומה לשפר.

רוצים לקדם את האתר שלכם? עם Best-SEO תהיו בטוחים שאתה בידיים טובות. צלצלו:
03-976-3333