בניית אתר לעסק קטן

בניית אתר לעסק קטן יכולה להביא שינוי אדיר ולחשוף עסק להמון לקוחות פוטנציאליים. קיימים מגוון רחב של סוגי האתרים ברשת. לדוגמה: בלוג, חנות, אתר תדמיתי ועוד. כך שניתן להתאים סוג של האתר לאופי של העסק בצורה כמעט מושלמת. ישנם עסקים, שאתר תדמיתי – תהיה האופציה המתאימה והמשתלמת ביותר. אתר כזה, הוא סוג של חלון הראווה, שבו מוצגים שירותים או מוצרים שעסק מציע.

תהליך בניית האתר – הסבר כללי

בניית אתר לעסק קטן מורכבת מכמה שלבים, החל מטרת האתר והגדרת קהל היעד. בשלב הבא בחירה ורכישת דומיין. שני שלבים הבאים, הם – פניה לבונה אתרים פרילנסר או לחברה, המציעה שירות בניית אתרים. לאחר מכן יבוא שלב התכנון ובחירת העיצוב. לאט- לאט אתם מתקרבים לשלבים אחרונים בתהליך: בחירת חבילת אחסון אתרים מתאימה ביותר ובניית אתר בפועל.

בניית אתר לעסק קטן

לאחר סיום בניית אתר ובדיקה מקיפה שהוא מוצא חן בעניכם יוצאים לדרך, שבה תצטרכו לדאוג לחבר את האתר לכל כלי חיוניים, לצורך קבלת נתונים על מספר מבקרים, באיזה עמודים הם ביקרו וכמה זמן, האם גוגל רואה את האתר בצורה תקינה? כמובן, שלאחר העלת אתר לאוויר אתם תצטרכו לדאוג לקידום האתר ברשת. אבל אם אתם לא מתחברים לכל מה שנאמר בשורות הקודמות, אז פנו למקדם אתרים. תזכרו, בשביל להתקדם ולהביא תוצאות, חייבים לתחזק ולעדכן את האתר, להוסיף תוכן חדש, לבצע אופטימיזציה לתוכן שקיים כבר באתר.

שלבים של תהליך

לאחר שעברנו על כל השלבים בקצרה, נעצור על כמה מהם בצורה יותר מפורטת. למשל, בשלב בחירה ורכישת דומיין, מאוד חשוב לבחור בדומיין, שהוא יציג ויחזק שם המותג שלכם או את שירות/ מוצרים, שעסק מציע. לאחר שיש לכם רעיונות לדומיינים תבדקו האם הדומיין פנוי. לצורך זה תכנסו לעמוד רכישת דומיין, תבחרו במסלול המתאים ביותר עבורכם. לאחר לחיצה על מסלול יפתח חלון  נוסף, שבו תוכלו להקליד את השם הדומיין הרצוי במקום כיתוב, שמופיע בחלון “מצאו את שם הדומיין החדש שלכם” תלחצו על חיפוש ואחרי כמה רגעים תקבלו תוצאה.  במידה ותקבלו כיתוב, שדומיין אינו זמין, תגלגלו קצת ותירא את האופציות החלופיות עבורכם. תבחרו מה יותר מתאים ונראה לכם.

בניית אתר לעסק קטן לפי שלבים

שלב נוסף, שנתעכב עליו קצת – בחירת חברת אחסון אתרים. קודם כל, לא מומלץ לרכוש חבילה יותר גדולה מי מה שאתם צריכים, הרי תמיד ניתן לשדרג אותה במידת הצורך. עוד דבר, שעליו חייבים לשים לב, זמינות ומהירות של השרתים, נושא של גיבויים. חשוב שחברה תבצע גיבויים על בסיס יומי. כמובן, לא מומלץ לבחור בחברה, שזמינות של תמיכה ושירות לקוחות לוקים בחסר.

לאחר סיום של כל השלבים בתהליך ולאחר שאתר שלכם כבר באוויר, אתם חייבים לדאוג לקידום שלו ברשת. לצורך זה אתם מוזמנים לבקר בעמוד קידום אתרים.

אז בהצלחה לכולם ואתם מוזמנים לבקר אותנו מידי פעם ולקרוא על טיפים והמלצות מהשטח.